Alytaus miesto savivaldybės tinklapis www.alytus.lt | Skaitmeninis knygnešys

Alytaus miesto savivaldybės tinklapis www.alytus.lt

Sprendimo kūrėjas: Alytaus miesto savivaldybės administracija kartu su UAB „Dizaino kryptis“
Kategorija: Valdžia ir piliečių įsitraukimas


Kur galima rasti sprendimą: https://www.alytus.lt/

Kodėl?

Patogiai ir greitai rasti informaciją asmenis, kurie kreipiasi į savivaldybę.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Mūsų pasirinktas sprendimas leidžia aktualią ir patikimą informaciją lankytojams rasti per tris paspaudimus. Pvz. Surasti tinklapyje kontaktus tereikia užvesti pelę ant skilties “Savivaldybės administracija” ir paspausti “Kontaktai”, atsivertus paspausti pasirinktą skyrių. Čia užtenka dviejų paspaudimų. Arba skiltyje “Gyventojams” pasirinkus “Asmenų aptarnavimas” informacija pateikima iškart arba išsiskleidžiančiame lange.

Tinklapis leidžia gyventojams užsiregistruoti pas miesto vadovus į prieėmimą, vykdyti apklausas, užduoti klausimus, patogiai rasti Alytaus miesto savivaldybės teikiamas paslaugas.

Kuo išskirtinis?

Puslapio dizainas yra unikalus, nes pritaikytas pagal „Alytus-Myliu“ ženklo dizaino sprendimus. Puslapio dizainui naudojamas baltas fonas, o pagrindinė puslapio spalva žalia. Tai leidžia neperkrauti pačio puslapio, jis yra estetiškas ir švarus. Pagrindiniai mygtukai vedantys į papildomą informaciją stilizuoti pagal ženklą, tai sukuria lengvumo jausmą.

Pagal ankstesnio puslapio duomenis pasirinktos svarbiausios ir aktualiausios sritys gyventojams, kuriose informacija talpinama blokuose. Sukurti šeši atskiri skirtingų temų ir aktualijų puslapiai. Taip pat angliška versija, bei versija neįgaliesiems. Informacija išdėstyta aiškiai ir lengvai randama. Kad informacijos viename puslapyje nebūtų per daug naudojami išsiskleidžiantys blokai, arba blokai su mygtuku.

Video nuoroda: https://wetransfer.com/downloads/346f736a68250c83d96bbbf184f4e38a20220602082717/36f58cfe1317504d9992

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą