BOTIS | Skaitmeninis knygnešys

BOTIS

Sprendimo kūrėjas: MB BOTIS


Kur galima rasti sprendimą: https://botis.co/

Kodėl?

BOTIS - tai robotas, kuris pagal iš anksto paruoštus algoritmus atlieka automatizuotas užduotis, tokias kaip duomenų surinkimas (web scraping), duomenų perkėlimas, analizė, vizualizavimas. Pasitelkiant dirbtinį intelektą (artificial intelligence) robotas geba mokytis ir pateikti išvadas bei pasiūlymus. Tai yra robotas, kuris informaciją paverčia verte ir suteikia kritinį pranašumą verslui.

Kaip?

Automatinis informacijos ir duomenų tiekimas projektams

-Duomenų tiekimas web sistemoms, el. parduotuvėms
-Automatinis duomenų rinkimas, stebėjimas, perkėlimas
-Duomenų vizualizavimas, analizė, tyrinėjimas (AI)
-Rankinio, pasikartojančio darbo automatizavimas

Kuo išskirtinis?

Analizuodami konkretaus sektoriaus internetinius puslapius, atvirus duomenis, uždaras duomenų bazes, statistikos portalus bei jų srautus pateikiame bene svarbiausią dalyką - žinojimą. Žinojimą, kuris sumažins galimų strateginių klaidų sąrašą ir leis susikoncentruoti į svarbiausius verslo prioritetus.

Daugumai teko susidurti su varginančiu rankiniu darbu - prekių informacijos bei nuotraukų kopijavimu iš dešimčių tiekėjų puslapių ar kasdieniu informacijos suvedimu į ataskaitas. Tokio rankinio darbo rezultatas - milžiniškos įmonės sąnaudos darbui, kurias galima eliminuoti automatizuotų procesų dėka. Automatizuoti procesai užduotis atlieka ypatingai greitai ir surinktą informaciją pateikia akimirksniu.