BreachDirectory | Skaitmeninis knygnešys

BreachDirectory

5
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Lukas Vileikis
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://breachdirectory.com

Kodėl?

BreachDirectory - tai viena didžiausių ir greičiausių įsilaužimų paieškos sistemų visame pasaulyje, leidžianti greitai ir efektyviai pasitikrinti ar Jums gresia tapatybės vagystės pavojus ir praplėsti savo akiratį apie įsilaužimus.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

BreachDirectory - tai viena didžiausių ir greičiausių įsilaužimų paieškos sistemų visame pasaulyje. Svetainė skyla į kelias dalis:
Paieškos sistema, leidžianti žmonėms pasitikrinti, ar jiems gresia tapatybės vagystės pavojus;
Įsilaužimų analizė, apžvelgianti jau įvykusių įsilaužimų žalą ir aptarianti, kaip išvengti žalos ateityje (greitu metu bus prieinami ir įsilaužimų analizių informaciniai filmukai);
Įsilaužimų klasifikacija, nuspėjanti į kokias informacines sistemas bus įsilaužta kitą kartą ir spėjanti su įsilaužimais susijusią žmonių elgseną;
Duomenų bazių veikimo aptarimas - sistemos tinklaraštis turi ir duomenų bazių veikimo kategoriją, kur aptariami itin didelių duomenų kiekių apdorojimo aspektai ir išsamiai aiškinamas duomenų bazių veikimas.

Kuo išskirtinis?

Panaudoję BreachDirectory žmonės gali greitai ir patikimai pasitikrinti, ar jų informacinė sistema, el.pašto adresas, vartotojo vardas ar IP adresas yra tapatybės vagystės pavojuje ir imtis atitinkamų veiksmų.
Tie žmonės, kuriems informacijos sauga rūpi labiau, gali į įsilaužimų sferą gilintis dar labiau skaitydami įsilaužimų analizes, greitu metu bus prieinami ir infografiniai filmukai.
Naudos ras ir žmonės, kurie kuria ar nori kurti informacines sistemas, kurioms reikia apdoroti nežmoniškai didelį informacijos kiekį - BreachDirectory turi ir duomenų bazių veikimo tinklaraščio kategoriją.