Clusco | Skaitmeninis knygnešys

Clusco

4
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: UAB, Clusco
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: www.clusco.com

Kodėl?

Clusco, UAB yra nauja ir inovatyvi įmonė kurianti naujas informacines ryšių technologijas, kompiuterinę programinę įrangą, sumaniąsias transporto sistemas bei vykdanti specializuotos statybinės įrangos nuomą. Pagrindinis įmonės teikiamas produktas yra specializuotos statybinės įrangos dalijimosi platforma, kurios pagrindiniai tikslai yra skatinti statybos sektoriuje atliekamų darbų efektyvumą, sumažinti įrangos transportavimo kaštus bei integruoti kompiuterinės technologijas į statybų sektoriuje atliekamus darbus, paskatinti įmones ir individualius asmenis naudotis kompiuterinėmis technologijomis siekiant sumažinti atliekamų darbų kaštus.

Sprendimo technologinis pagrindas: Internetinė svetainė ir mobilios aplikacijos

Kaip?

Specializuotos statybinės įrangos dalijimosi platformos kūrimo metu buvo pritaikomos bei plėtojamos naujausios informacinės ryšių technologijos, priimami inovatyvūs technologiniai sprendimai, naudojami šiuolaikiniai algoritmai ir debesų kompiuterija, siekiant sukurti pažangias elektroninio turinio sistemas ir jas integruoti į statybų sektorių. Dalijimosi platformos atsiradimas suteikė galimybę atlikti greitus ir efektyvius statybinės įrangos užsakymus, suformavo patogią komunikaciją tarp kliento ir tiekėjo bei suteikė galimybę efektyviai planuoti statybos sektoriuje atliekamus darbus priklausomai nuo įrangos prieinamumo. Specializuotos statybinės įrangos dalijimosi platformos dėka įmonėms ir individualiems asmenims buvo suteikta galimybė atlikti išankstinę įrangos rezervaciją bei pasirinkti tinkamą specializuotą statybinę įrangą priklausomai nuo jos lokacijos Lietuvoje, o platformoje pateikti statybinės įrangos nuomos skaičiavimai minučių tikslumu bei automatizuota buhalterija paskatino efektyvią įmonių ir individualių asmenų finansų kontrolę.

Kuo išskirtinis?

Specializuotos statybinės įrangos nuomos platformos įvairiose pasaulio šalyse sulaukė didelio pasisekimo, tačiau iki šiol statybinės įrangos dalijimosi platforma nebuvo sukurta. Šios platformos dėka įmonėms ir individualiems asmenims yra suteikiama galimybė sumažinti jų patiriamus nuostolius ir efektyviai išnaudoti turimą įrangą bei paskatinti naujų technologijų ir įrenginių integravimą į statybų sektorių. Naujos įrangos įsigijimo kaštai pradedančiajai įmonei ar individualiam asmeniui gali sukelti finansinių sunkumų ir apriboti jo tolimesnias galimybes siekiant plėtoti įmonės veiklą ar pritaikyti naujas technologijas didesniam efektyvumui pasiekti. Su šia problema susiduria ir brandžios įmonės, kurių turimos įrangos eksplotacija apriboja jų finansines galimybes. Šia dalijimos platforma yra siekiama paskatinti didžiųjų įmonių turimos įrangos efektyvų panaudojimą ir sumažinti patiriamus eksploatavimo kaštus bei minimalizuoti pradedančiųjų įmonių ar individualių asmenų patiriamus pirmuosius finansinius nuostolius.