Debitum Network | Skaitmeninis knygnešys

Debitum Network

120
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Debitum Network Limited
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://debitum.network

Kodėl?

Debitum Network - tai finansinė platforma jungianti besiskolinančius ir investuojančius verslus globalioje rinkoje. Įmonė užsiimanti medienos žaliavų gavyba Brazilijoje gali pasiskolinti platformoje reikiamą sumą organizuoti eksportą, kaip užstatą pateikiant žaliavas esančias sandėlyje. Investuotojas Olandijoje gali pasirinkti šį ir kitus investavimo pasiūlymus taip pritraukdamas per trumpą laikotarpį (1-6 mėn.) investicinę grąžą.

Sprendimo technologinis pagrindas: React, Java Spring, Solitude, Ethereum Blockchain

Kaip?

Debitum Network platforma leidžia verslui bendradarbiauti su kitu verslu tiesiogiai. Verslas gali pasinaudoti alternatyviųjų finansų priemonėmis finansuojant savo veiklą.
Pateikiant kaip užstatą žaliavas, sąskaitas gautinoms sumoms, akcininkų įsipareigojimą galima sukurti pasiūlymą investuotojams. Šie investavimo pasiūlymai yra pateikiami ir atvaizduojami platformoje visiems prisijungusiems investuotojams. Investuotoju gali būti, bet kuri įmonė norinti paskolinti nuo 15 000 iki 10 000 000 EUR. Dažniausi pasiūlymai yra trumpalaikiai nuo 2 sav iki 6 mėn. Vidutinės metinės palūkanos nuo 10 iki 15%.
Platformoje dalyvauja ir trečios šalys užtikrinančios saugias investicijas - rizikos vertintojai, investicijų draudimo bendrovės, skolų išieškojimo paslaugas teikiančios įmonės.
Verslai gali pasirinkti kurią iš šių trečiųjų šalių nori rinktis, ir esant poreikiui gali pasirinkti net kelias.

Platforma naudoja Ethereum Blockchain technologiją ir Solitude Smart Contracts funkcionalumą tam jog įgalintų skaidrius sandorius tarp dalyvių. Šie sandoriai bus išsaugomi, nepakeičiami ir visada prieinami.

Platformos funkcionalumas įgyvendintas Java Spring, o dalyviams matomi vaizdai įgyvendinti naudojant React technologiją.

Platforma atliks dalyvių reitingavimą pagal jų veiklą. Dalyvių reitingavimo algoritmo sprendimą vysto Kauno Technologijų Universitetas.

Kuo išskirtinis?

Besiskolinantiems verslams tai puiki galimybė pritraukti investicijų, ne tik iš vietinės rinkos, bet ir iš viso pasaulio. Tai leidžia išvengti apribojimų kurie gali atsirasti mažose rinkose arba mažiau finansiškai išsivysčiusiose šalyse. Pasiūlymas kuris gali būti patrauklus 5 investuotojams Lietuvoje, gali tapti patrauklus 5 000 investuotojų visame pasaulyje.

Investuojantiems verslams tai puiki galimybė "įdarbinti" vidutines - trumpalaikes finansines atsargas. Atsiranda galimybė investuoti norimą pinigų sumą ir taip pritraukti papildomos gražos. Investuotojas gali rinktis kokią sumą investuoti, nebūtina investuoti visą paskoloje prašomą sumą, galima rinktis dalį. Investuotojai norintys diversifikuoti savo atsargas galės pasirinkti skirtingas šalis ir skirtingus paskolų užstatus, industrijas, įmones. Tai įgalins susikurti trumpalaikį portfelį.

Alternatyviųjų finansų priemonių patrauklumas ir poreikiai globaliai auga, o bankai ne visada spėja patenkinti verslo poreikius. Šiuo metu Pasaulio Bankas įvardina 2 trilijonų finansavimo stygių kurį patiria įmonės visame pasaulyje.