Doup | Skaitmeninis knygnešys

Doup

10
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Mantas Michalauskas
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: https://mydoup.com/

Kodėl?

Doup - tai naujos kartos vizitinės kortelės! Įsigydamas vieną NFC iš produktų, klienta gauna prieigą prie platformos, kurioje gali susikurti savo elektroninės vizitinės paskyrą. Įprastos vizitinės kortelės suteikia galimybė pasidalinti tik išspausdintais duomenimis - vardu, pavarde, mob. nr. bei el. pašto adresu. Tuo tarpu Doup klientams gali atstoti net įmonės puslapį - čia galima pasidalinti soc. tinklų paskyromis, puslapių nuorodomis, dokumentais bei kt. Įprastos vizitinės kortelės yra pametamos vos per pirmąją savaitę, tad kontaktai retai yra išsaugomi. Tuo tarpu su Doup, klientai gavę nuskenuoti paskyrą, visus paskyroje esančius kontaktus savo telefone gali išsisaugoti vos per vieno mygtuko paspaudimą. Net šiomis skaitmeninio amžiaus dienomis, įmonės išleidžia milžiniškus pinigus popierinių vizitinių kortelių gamybai. Taip yra dėl to, jog jie dar nesusipažino su mūsų sprendimu, kadangi vienas Doup produktas gali atstotį tūkstantį įprastų, spausdintų vizitinių kortelių.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Doup. - tai vizitinės kortelės su integruotu NFC technologija, QR kodu bei platforma, leidžiančia nemokamai redaguoti savo vizitinės kortelės turinį.

Mes suteikiame galimybę užsisakyti norimo dizaino Doup kortelę - plastikinę arba medinę, o taip pat, patogų lipduką ar apyrankę. Kartu su įsigyti produktu klientai gauna nemokamą prieigą prie platformos, kurioje gali redaguoti savo profilį bei pasirinkti ką jame atvaizduoti - puslapių nuorodas, socialinių tinklų profilius, nuotraukas, vaizdo įrašus, rezervacijas kalendoriuje bei daugelį kitų pasirinkimų.

Kuo išskirtinis?

Tai ne tik novatoriškas, tačiau ir aplinką saugantis sprendimas, kadangi pakanka vienos Doup vizitinės kortelės, kad atstotų tūkstantį įprastų, spausdintų. Doup leidžia sutaupyti, tuo pačiu pasiūlydamas neribotas galimybes.

Mes esame sukurę programėlę, kuri klientams leidžia redaguoti savo paskyrą dar greičiau, o taip pat, palikus fizinį Doup produktą namuose, savo paskyra galima pasidalinti nemokamos programėles pagalba. Visi svarbiausi kontaktai visur bei visada!

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=yEr8_b7YJD4&t=1s

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/10167279919945713/picture
  • http://graph.facebook.com/10159903793564481/picture