Herojams.lt | Skaitmeninis knygnešys

Herojams.lt

5
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Herojams.lt
Kategorija: Įtraukimas ir įgalinimas


Kur galima rasti sprendimą: https://herojams.lt/

Kodėl?

Dauguma ukrainiečių dar prieš kelis mėnesius pirko butus, svarstė, kokie baldai jiems labiau patinka, kuriame restorane norėtų pavakarieniauti, galbūt keisti darbo vietą, į kurį darželį leisti vaikus. O šiandien jie į mūsų šalį atvyksta turėdami tiek daiktų, kiek gali panešti kuprinėje. Pagalba ukrainiečiams daiktais – yra būdas, kaip sukurti jiems orų gyvenimą čia, Lietuvoje. Be to, ukrainiečių šeimoms padedančios organizacijos šiuo metu dirba išsijuosusios. Lietuviai jau paaukojo daugybę daiktų, kuriuos organizacijos dalina iš Ukrainos atvykusioms šeimos. Tačiau ne viską įmanoma turėti, kartais poreikis yra labai specifinis, o kartais – reguliarus. Pavyzdžiui, maistas, mišinukai kūdikiams, sauskelnės – galima duoti pirmosioms dienoms, tačiau šių daiktų šeimai reikės nuolat. Ir šioje vietoje būtų galima tokiais poreikiais pasidalinti platformoje Herojams.lt su visais lietuviais, taip įtraukiant daugiau žmonių bei taupant organizacijų finansinius resursus, kurių, esu tikra, dar labiau reikės vėliau, kai motyvacija padėti vis dėlto iš lėto blės.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Herojams.lt yra įrankis - platforma, kurioje ukrainiečių šeimas globojančių organizacijų savanoriai surenka ir užregistruoja šių šeimų poreikius.

Vos kelių mygtukų paspaudimu visi geros širdies lietuviai greitai ir patogiai gali patvirtinti, kad būtent jie pasirūpins konkretaus daikto nupirkimu, o galbūt net ir visais šeimos poreikiais. Po patvirtinimo el. paštu lietuvius pasiekia šeimos arba jų atstovo tel. numeris, kuriuo galima susitarti dėl prekių perdavimo detalių.

Kuo išskirtinis?

Herojams.lt yra skaitmeninis sprendimas, kuris vienoje vietoje suveda pabėgėlius iš Ukrainos, kuriems labai reikia pagalbos, ir visus geros širdies lietuvius, kurie ieško konkretaus būdo, kaip padėti tiems, kam labiausiai reikia.

Taip pat platforma vienija įvairias nevyriausybines organizacijas, kurių misija yra pagelbėti. Šių organizacijų atstovai gali herojams.lt suvesti ukrainiečių poreikius, kurių patys negali patenkinti. It tokiu būdu yra taupomos organizacijų lėšos vėlesniam laikui, kai žmonių motyvacija aukoti blės.

Be to, platformos pagalba yra suvaldomas aukotojų ir aukojamų daiktų srautas, užtikrinant, kad šeimą tikrai pasieks pagalba, o to pačio poreikio niekas negalės sau rezervuoti antrą kartą. Naudojantis platforma yra gerokai lengviau suvaldyti procesą.

Video nuoroda: https://herojams.lt/

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/10228733537311358/picture