Ignitis OneClick | Skaitmeninis knygnešys

Ignitis OneClick

188
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: IGNITIS


Kur galima rasti sprendimą: https://ignitis.lt/lt/nepriklausomo-tiekimo-kainos

Kodėl?

2020 m. Lietuvoje prasidėjo elektros rinkos liberalizavimas. Tai reiškia, jog per trejus metus daugiau nei 1,6 mln. namų ūkių turės pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją ir su juo iš naujo pasirašyti elektros tiekimo sutartį. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai labai paprasta. Lyg įsigytum kokį nors elektros prietaisą ar užsisakytum sporto abonementą (deja, taip nėra). Iš antro žvilgsnio pradeda imti panika. Iš trečio žvilgsnio imi galvoti, kad kam tau ta elektra – išsiversi su paprastomis žvakėmis. Tiesa ta, kad norėdamas pasirašyti elektros tiekimo sutartį turi prisiminti tokią informaciją, kurios net nežinojai žinąs. Pavyzdžiui, kas iš mūsų žino savo elektros tiekimo kliento kodą? O objekto kodą? O savo elektros metinį suvartojimą? O kaip dėl skaitliuko laiko zonų kiekio? Taigi, elektros rinkos liberalizavimas sukūrė nemenką uždavinį – kaip sudėtingus dalykus, apie kuriuos žmonės nežino ir nenori žinoti, pateikti paprastai, sutaupyti laiko ir pasirašymo procesą padaryti nekeliantį neigiamų emocijų? Sudėtinga? Taip. Neįmanoma? Ne. Ar mums pavyko? Taip!

Kaip?

Mūsų sprendimo paslaptis primityviai paprasta – atimti visą nemalonų darbą iš klientų ir jį padaryti patiems. O jei tiksliau – duoti padaryti sistemai. Žmogui tereikia prisijungti prie sistemos autorizuotais būdais (pavyzdžiui, per e-banką) ir viskas. Rimtai!

Sistema nekilnojamojo turto registre patikrins ir pateiks žmogui priklausančių objektų sąrašą, pažiūrės esamą elektros sunaudojimą objekte ir net patikrins elektros skaitliuko konfigūraciją. O tada tiesiog pasiūlys optimaliausią elektros planą. Belieka keli pelės paspaudimai, kurie trunka vos 5 minutes (kontaktinių duomenų sutikrinimas ir sutarties pasirašymas).

Kai pagalvoji, iš tikrųjų viskas turėtų būti taip paprasta ir veikti tokiu būdu.

Kuo išskirtinis?

Automatizacija. Nors internete yra daug elektros kainos skaičiuoklių, tačiau daugelis jų turi vieną labai didelį trūkumą – žmogui reikia visą informaciją suvesti pačiam. Tik ne Ignitis sistemoje! Mūsų sprendimas:
- surenka kliento duomenis iš skirtingų šaltinių ir supildo į laukelius už klientą;
- apskaičiuoja klientui palankiausią planą pagal jo realų elektros suvartojimą;
- apsaugo klientą nuo permokėjimo. Klientui pasirinkus nepalankų jam planą, sistema iškart jį įspėja.

Masinis pritaikymas. Sistema tokia paprasta, kad tinka tiek niekada nemokėjusiems internetu, tiek jauniems naujakuriams, tiek senjorams. Tai patvirtina skaičiai – sprendimu jau pasinaudojo beveik 100 tūkst. klientų! Tikimės, kad bendrai juo pasinaudos iki 0,5 mln. arba beveik 20% Lietuvos gyventojų.

Draugiškumas ir patogumas. Čia vėl už mus leisime kalbėti skaičiams. Bendras sutarčių pasirašymo NPS rodiklis (klientų pasitenkinimas) siekia beveik 70%.

Sutaupytas laikas. Sutarties pasirašymas telefonu gali trukti 7-10 minučių, kelionė į klientų aptarnavimo centrą – bent pusvalandį. Pasirašymas internetu – vos 5 minutes. Įsivaizduokite kiek minučių sutaupys 0,5 mln. gyventojų.

Taigi mes sakome paprastai – sukūrėme sprendimą, kuris gali sutaupyti pusę milijono pusvalandžių. Ir po sutarties pasirašymo grąžinti džiaugsmą į žmonių akis ir lūpas.

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=FcKdcTHEA9c