isLucid | Skaitmeninis knygnešys

isLucid

Sprendimo kūrėjas: Vytenis Pakėnas


Kur galima rasti sprendimą: https://islucid.com/

Kodėl?

Sprendžiame pamirštų užduočių ir nesuvaldytų lūkesčių problemą, kai pokalbio metu žodžiu išsakyti poreikia neužfiksuojami ir neišsaugomi užduočių valdymo sistemose arba išsaugomi nepilna apimtimi, be konteksto

Kaip?

Prisijungia prie konferencinių pokalbių (šiuo metu MS Teams aplinkoje) ir verčia balsą į tekstą, o tekstą leidžia išsaugoti kaip užduotis jau egzistuojančiose užduočių valdymo platformose. IsLucid suteikia prieigą po susitikimo tvarkyti šią balsu išreikštą informaciją, parsisiųsti minutes, pilną transkriptą ar kurti naujas užduotis.

Kuo išskirtinis?

Šiuo metu MS Teams aplinkoje nėra analogiškų sprendimų, leidžiančių skirti visą dėmesį pokalbio sekimui, dalyvavimui jame, neskiriant laiko užrašų vedimui. Kitose platformose taip pat nėra mums žinomų sprendimų, kurie turėtų pilnas integracijas su skirtingomis užduočių valdymo sistemomis, prisitaikytų prie natūralios žmonių verbalinės komunikacijos ir tai atliktų tame pačiame lange, kur vyksta pokalbis realiu laiku.

Savo klientams taupome laiką užduočių valdymui bei suteikiame galimybę užfiksuoti daugiau detalių geresniam projektų įgyvendinimui, galimybes pardavimų skatinimui ir mažiname paskesnių susitikimų detalių tikslinimui skaičių. Visą šitą siūlome nekeičiant įprasto pokalbio formato.

Video nuoroda: https://islucid.wistia.com/medias/bp8orn37ga