Kardiograma realiu laiku | Skaitmeninis knygnešys

Kardiograma realiu laiku

55
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: ZIVE
Kategorija: Sveikata ir gerovė


Kur galima rasti sprendimą: https://zive.io/

Kodėl?

Mediciniškai sertifikuota elektrokardiograma realiu laiku pas Jūsų gydytoją, kur Jūs bebūtumėte ir ką bedarytumėte. Duomenų analizė ir perspėjimai apie galimas rizikas.

Sprendimo technologinis pagrindas: Lietuvoje sukurtas Zive ECG išmanus prietaisas

Kaip?

Zive ECG tai širdies stebėjimo sistema netrukdanti gyventi įprasto gyvenimo, dirbti, sportuoti, ilsėtis, miegoti ir t.t.
Tai ES sertifikuoti prietaisai ir tai reiškia, kad jie saugūs naudoti, gauna tikslius duomenis, atsparūs ir patikimi.
Zive ECG širdies stebėjimo sistema yra skirta profilaktinei patikrai, bei pacientams, turintiems įvairių širdies ligų simptomų arba tokioms situacijoms, kai gydytojas įtaria širdies patologiją, nesant simptomų. Ilgalaikis EKG stebėjimas yra idealus tyrimas, nes pacientas gali užsiimti įprastomis kasdienėmis veiklomis, padidindamas tikimybę, kad jis patirs tokias situacijas, kurios gali sukelti simptomus ar širdies veiklos sutrikimus. Tai leidžia susieti bet kokias ritmo problemas ar anomalijas su veikla ir (arba) simptomais. EKG stebėjimas gali būti naudojamas siekiant pašalinti širdies veiklos sutrikimų priežastis.

Kuo išskirtinis?

Pagal sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų rodiklius Lietuva priklauso didelės rizikos zonai – dėl šių ligų mūsų šalyje kasmet įvyksta apie 56% visų mirčių. Ligų prevencijos priemonės kartu su asmeniniu širdies veiklos stebėjimu namuose tampa vis svarbesnėmis užtikrinant tinkamą sveikatos priežiūrą. Būtent ilgalaikiam asmeniniam širdies veiklos stebėjimui namuose ir yra skirti įmonės sukurti Zive EKG prietaisai.
Covid 19 pandemijos akivaizdoje išryškėjo nuotolinio sveikatos rodiklių stebėjimo poreikis.
Zive kuria kardiologinės priežiūros sistemą namams, užsirašyti kardiogramą nebereikės vykti į polikliniką ar ligoninę.
Dirbtinio intelekto pagalba išanalizuoti duomenys ne tik padės gydytojui nustatyti diagnozę, bet ir perspės apie galimas ateities rizikas.