Pasodinkmedi.lt | Skaitmeninis knygnešys

Pasodinkmedi.lt

5
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: MB Pasodink medį
Kategorija: Aplinka ir žalioji energija


Kur galima rasti sprendimą: https://www.pasodinkmedi.lt/

Kodėl?

Pasodinkmedi.lt - pirmoji LIetuvoje tokia internetinė platforma leidžiati visiems paprastai ir smagiai prisidėti prie tikrų medžių sodinimo lietuviškame miške, kuris niekada nebus kertamas ar naudojamas komercijai. Šia iniciatyva siekiame supažindinti žmones ir įmones su žaliomis idėjomis, klimato kaitos problemomis bei miško sodinimu, kaip paprastu ir smagiu būdu kovoti su atšilimu. Telkiame lėšas naujų lietuviškų miškų sodinimui ir išsaugojimui. Kviečiame savanorius prisidėti prie miškų sodinimo ir taip išbandyti ir pasodinti medį patiems.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Tai - internetinė platforma suteikianti galimybę visiems greitai, paprastai ir smagiai prisidėti prie tikrų medžių sodinimo Lietuvoje. Apsilankę vartotojai tiesiog turi pasirinkti kiek medelių nori pasodinti, atlikti užsakymą, o mes su mūsų draugais Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu pasirūpiname, kad šie medeliai būtų pasodinti, organizuojame miškasodžius, į kuriuos kviečiame prisijungti ir savanorius bei susipažinti su miško sodinimu bei pabandyti patiems.

Nuo iniciatyvos pradžios per du metus ir jau tris įvykusius miško sodinimus iniciatyvos ir prisidėjusių prie jos dėka pasodinome daugiau nei 10 000 naujų medžių sodinukų. Šis miškas paramos fondo dėka niekada nebus kertamas ar naudojamas komercijai ir prisidės prie klimato kaitos padarinių švelninimo bei žalesnės Lietuvos.

Kuo išskirtinis?

Iniciatyva ir platforma Pasodinkmedi.lt suteikia galimybę pasodinti tikrą medį nepriklausomai nuo to ar žmogus žino kaip sodinti medžius, kur ir kada juos sodinti ir ar turi reikalingą įrangą, kastuvą ar kt. Visu tuo pasirūpiname mes - skaitmeniniai veikimo būdai nuo šiol įgalina visus prisidėti prie žalesnės Lietuvos ir miškų plėtros.

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/10216970993865966/picture