Tasku.app | Skaitmeninis knygnešys

Tasku.app

10
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Traxlo, UAB
Kategorija: Gyvenvietės ir urbanizacija


Kur galima rasti sprendimą: https://tasku.app/

Kodėl?

Skaičiuojama, kad EU ir JAV kiekvieną dieną, tam kad veiktų visos maisto prekių parduotuvės yra reikalinga apie 100 000 000 valandų žmonių darbo. Problema yra, jog dėl didžiulio darbuotojų poreikio prekybos tinklams trūksta pagalbos rankų. Stygius yra apie 6 000 000 valandų per dieną, vien EU ir JAV. Tasku.app su savo itin lanksčiu ir lokalią bendruomenę įtraukiančiu sprendimu suteikia padirbėjimo galimybę šalia namų esančiose parduotuvėse vietiniams rajonų gyventojams. Tasku.app padeda prekybininkams sumažinti darbuotojų stygių ir suteikia galimybę bendruomenės nariams užsidirbti šalia namų.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Tasku.app įtraukia ir įgalina vietinės bendruomenės narius užsidirbti papildomų pajamų šalia namų esančiose maisto prekių parduotuvėse. Programėlė veikia tokiu principu, jog žemėlapyje, netoli esančiose vietose yra pavaizduotos užduotys su numatomu atlygiu. Naudotojas, gali pasirinkti norimą užduotį, ją rezervuoti ir nuvykti jos atlikti.

Tuo tarpu prekybininkai bei maisto produktų gamintojai gali pasitelkti vietinius gyventojus, kad atliktų jiems svarbias užduotis, konkrečioje parduotuvėje. Butent vietinių gyventojų įtraukimas sukuria didžiausią vertę, nes žmogui neriekia vykti į kitą miesto galą į darbo vietą, tokiu būdu yra taupomas žmogaus laikas bei aplinkos tarša. Skaičiuojama, jog "gig work" sprendimai lyginant su alternatyvomis, gali taupyti iki 30% CO2 emisijų. Taip pat pastebima, kad bendruomenių įtraukimas teigiamai veikia tų pačių žmonių požiūrį į parduotuves bei produktus, su kuriais yra dirbama.

Užduotys yra labai konkrečios su detaliu aprašymu bei mokomąja medžiaga, o atlikimas patvirtinamas nuotraukomis. Todėl geras rezultatas yra beveik visada garantuotas.

Kuo išskirtinis?

Tasku programėlė yra patogi, joje labai paprastai, vos kelių mygtukų paspaudimu galima išsirinkti norimą, šalimais esančią užduotį ir ją atlikti. Žmogus turi pilną laisvę, kada, ką ir kaip nori daryti. Vidutiniškai užduotys gali trukti apie 1-1.5 valandos. O uždarbis kai kuriais atvejais gali siekti ir 39 EUR už vieną atliktą darbą.

Tai yra itin patogus ir lankstus sprendimas, turintiems laiko ir noro, užsidirbti papildomų pajamų, be poreikio turėti papildomos įrangos, transporto priemonės ar specifinių žinių.

Video nuoroda: https://youtu.be/w8fXz0sMOd4

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą
  • http://graph.facebook.com/1926442277551517/picture
  • http://graph.facebook.com/5508000335901479/picture