Turimeda yra programinė įranga, skirta automatiniam aortos skersmens ir tūrio matavimui. | Skaitmeninis knygnešys

Turimeda yra programinė įranga, skirta automatiniam aortos skersmens ir tūrio matavimui.

Sprendimo kūrėjas: Turimeda
Kategorija: Sveikata ir gerovė


Kur galima rasti sprendimą: https://www.turimeda.com/

Kodėl?

Skaičiuojama, kad visame pasaulyje kasmet nuo pilvo aortos aneurizmos miršta apie 200 tūkstančių žmonių. Bendras ligos paplitimas pasaulyje siekia net 4,8%, o laiku neaptikus aneurizmos, mirties tikimybė išauga iki 90%. Dažniausiai pilvo aortos aneurizmos atvejai yra atrandami atsitiktinai, o gydytojui specialistui įvertinti vieną atvejį užtrunka apie 45 minutes, kur didžioji laiko dalis yra skiriama aortos diametro matavimui rankiniu būdu. Skaičiuojant pagal Europos populiacijos dydį kasmet nustatomų naujų aortos aneurizmos atvejų būtų apie 2 mln. Šių pacientų aortos tyrimams įvertinti reikėtų >10 mln. valandų gydytojo specialisto laiko.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Mūsų sukurtas AI algoritmas leidžia automatizuoti šio tyrimo matavimus, susijusius su aorta. Programa greitai pateikia įvairius aortos matmenis, reikalingus šiai ligai stebėti, gydyti ir sekti po gydymo. Rezultatai gydytojui specialistui yra prieinami per kelias sekundes. Taip pat ši programa gali palyginti senesnius tyrimus su esančiais ir nurodyti reikšmingus skirtumus tarp jų. Ši automatizuota skaičiavimo ir pateikimo programa ne tik ženkliai sumažina gydytojo specialisto skiriamą darbo laiką ir krūvį, bet ir eliminuoja žmogiškąsias klaidas vertinant šį tyrimą.

Kuo išskirtinis?

Turimeda AI sprendimas yra visiškai naujas produktas, kurio analogų pasaulyje šiuo metu nėra. Galimybė automatiškai identifikuoti aortą, atskirti trombines mases ir aortos sieną nuo aplinkinių audinių bei pateikti aortos matmenis automatiškai iki šiol nėra sukurta.
Produktas leidžia žymiai sumažinti laiką norint įvertinti aortos aneurizmą, taip pat sekti šią patologiją dinamikoje, padeda įvertinti gydymo rezultatus.
Šiuo metu diagnostikoje yra naudojamos 3 atskiros programos (Osiric DICOM Viewer, Terarecon EVAR Planning Tour ir 3mensio Medical Imaging), kurios turi funkcijas segmentuoti aortą, atkurti ne pilnai tikslius 3D modelius pratekamos kraujagyslės dalies bei atpažinti aortos vidurio taškus ir išvesti reikiamą liniją. Taip pat yra keletas vaizdų apdorojimo sistemų, kurios turi panašias funkcijas, bet nėra prieinamos kaip atskiras produktas, jos integruojamos perkant brangią radiologinę techniką, ir nėra integruojamos į bet kokią programinę įrangą.

Video nuoroda: https://youtu.be/wrhP2fRU8p0

1 2 3 4 5   Įvertinimas
*Norėdami balsuoti per Facebook prieigą
*Jūs jau balsavote už šį projektą