Videokonsultacijos su gydytoju | Skaitmeninis knygnešys

Videokonsultacijos su gydytoju

10
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: UAB "Mano daktaras"


Kur galima rasti sprendimą: https://www.manodaktaras.lt/paieska/0/0/0/0/0/2/0

Kodėl?

Pernai per COVID-19 pandemiją daliai medicininių paslaugų kabinetų užvėrus duris, nebeliko galimybės palaikyti įprastą ryšį tarp pacientų ir gydytojų. Ligos nelaukia krantino pabaigos, todėl manodaktaras.lt sukūrė galimybę pacientams su gydytojais konsultuotis nuotoliniu būdu - vaizdo skambučiu. Tokia galimybė atsirado pirmą kartą Lietuvoje,.

Kaip?

Videokonsultacijas platformoje manodaktaras.lt teikia įvairūs specialistai: psichologai, kardiologai, dermatologai, urologai, ginekologai ir kitų sričių ekspertai.

Pacientai gali užsiregistruoti į nuotolinę videokonsultaciją konkrečiai dienai ir valandai - pagal gydytojo darbo kalendorių. Gydytojas susisiekia pacientu, o pacientui tereikia tuo metu būti prisijungus prie platformos.

Apie artėjančią videokonsultaciją informuojame SMS žinute ir el. laišku. Prisijungus prie savo paskyros manodaktaras.lt arba programėlėje rodoma, kiek liko laiko iki konsultacijos.

Videokonsultacijų apimtys nuo paslaugos teikimo pradžios išaugo beveik 3 kartus ir šiuo metu suteikiame net daugiau videokonsultacijų nei per antrąją COVID-19 bangą 2020 m. rudenį-žiemą. Tai rodo, kad ši nauja paslauga žmonėms yra aktuali ir naudinga, gyvenant ir ne karantino sąlygomis.

Kuo išskirtinis?

Nereikia keliauti pas gydytoją – taupomas laikas ir pinigai

Videokonsultacijos yra patogu – pacientui nereikia keliauti pas gydytoją, taupomas laikas ir pinigai, nereikia ieškoti parkavimo vietos. Planuojant vizitą pas gydytoją, nebereikia į dienotvarkę įtraukti kelionės pirmyn ir atgal.

Mažesnė infekcijų rizika

Videokonsultacijos sumažina riziką užsikrėsti infekcinėmis ligomis. Tai ypač aktualu COVID-19 pandemijos ar gripo epidemijos metu. Nereikia kartu su kitais pacientais laukti prie gydytojo kabineto, vaikščioti sveikatos priežiūros įstaigos koridoriais.

Nebelieka geografinio barjero

Videokonsultacija gali vykti nepaisant to, kuriuose pasaulio kraštuose yra gydytojas ir pacientas. Svarbu – geras interneto ryšys ir gydytojas gali konsultuoti pacientą, net jei jis – kitame mieste ar žemyne. Videokonsultacijos gali labai pasitarnauti pacientams, gyvenantiems kaimiškose vietovėse, kur trūksta tam tikrų specialistų.

Efektyvi komunikacija

Pasikonsultuoti su gydytoju nuotoliniu būdu galima ir telefonu ar elektroniniu paštu. Tačiau vaizdo konsultacijos suteikia galimybę su gydytoju bendrauti efektyviau. Bendraujant vaizdo ryšiu gydytojas ir pacientas mato vienas kito veido išraiškas.

Mažiau streso

Kai kuriems pacientams vizitas pas gydytoją sukelia labai daug streso, tokie pacientai konsultuodamiesi vaizdo ryšiu iš namų jaučiasi ramiau. Vaizdo konsultacijos gali paskatinti tuos pacientus, kurie paprastai vengia apsilankyti pas gydytoją, ieškoti medicininės pagalbos.

Video nuoroda: https://youtu.be/r-voihUO_W4