Watalook grožio specialistų mobilioji aplikacija ir web rezervacijų platforma | Skaitmeninis knygnešys

Watalook grožio specialistų mobilioji aplikacija ir web rezervacijų platforma

4
Lankytojų simpatijos
Sprendimo kūrėjas: Marius Krajauskas
Kategorija: Verslas ir komercija


Kur galima rasti sprendimą: http://watalook.lt/

Kodėl?

„Watalook“ - tai grožio ir sveikatingumo specialistų paslaugų užsakymo platforma. Idėja ją kurti kilo, kai pastebėjome, kad tokia paprasta procedūra kaip paslaugos užsakymas ir tinkamo specialisto atradimas gali kainuoti daug energijos ir laiko. Juk ne kiekvienas mėgsta kalbėti telefonu, o ir prisiskambinti nepavyksta iš karto. Tais atvejais, kai viskas, rodos, vyksta sėkmingai, retkarčiais tenka praversti pusę darbo kalendoriaus, kad rastum tą dieną, kada abi pusės galite susitikti. Kam tas stresas, jeigu gali mėgautis grožio ir sveikatingumo procedūromis skirdamas minimaliai laiko jų planavimui? Mūsų tikslas - perkelti į virtualią erdvę visas grožio ir sveikatingumo paslaugų rezervacijas ir padaryti jas prieinamas kiekvienam.

Sprendimo technologinis pagrindas:

Kaip?

Watalook platforma sudaryta iš dviejų dalių, mobiliosios aplikacijos (specialisto darbo įrankio) ir platformos su specialistų sąrašu.
Klientas prie platformos gali prisijungti naudodamas telefoną, suvedus telefono numerį jam atsiunčiamas sms ir sukuriamas useris sistemoje. Per puslapį watalook.lt galima užsiregistruoti paslaugai patogiu laiku pas norimą specialistą iš sąrašo. Specialistas į mobiliają aplikaciją gauna push pranešimą apie naują rezervaciją.
Klientas gali rezervaciją atmesti puslapio "mano užsakymai" skiltyje ir matyti savo praėjusias rezervacijas.
Dieną prieš procedūrą klientas gauna sms pranešimą su priminimu apie paslaugą.
Atlikus paslalugą klientas prašomas įvertinti specialistą.

Pati mobilioji aplikacija yra specialisto darbo įrankis, užsiregistravus specialistui jis gali suvesti visą svarbią informaciją, savo adresą, darbo laiką, gali konfigūruoti kintamą darbo grafiką ir pats nustatyti kuriomis dienomis kuriuo metu darbuojasi. Taip pat pridėti savo profilio nuotrauką, nuotraukas į darbų galeriją. Taip pat suvesti savo paslaugas, jų kainas, aprašymus, kad padėtų klientams lengviau apsispręsti.
Specialistas gauna pranešimus apie naujas rezervacijas, atšauktas rezervacijas ir artėjančias. Šis įrankis padeda specialistui patogiai peržiūrėti rezervacijas kalendoriuje ir efektyviai jas valdyti ir taupyti savo laiką.

Sprendimo adresas: https://watalook.lt/
Android app https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.pixinn.watalook
ios app https://apps.apple.com/app/id1502149866

Kuo išskirtinis?

Šis sprendimas leidžia vartotojams lengviau surasti norimą grožio specialistą ir užsiregistruoti paslaugai iš karto norimu laisvu patogiu laiku. Galima matyti visą informaciją reikalingą norint pasirinkti specialistą.
Specialistas gauna darbo įrankį, kuriame mato savo rezervacijas ir gali puikiai valdyti užsakymus ir atlikti daugiausiai užsakymų per mažiausią laiką.